Android Telefonlarınızda Silinen Verilerinize EaseUS ile Ulaşın

Türkiye’de ve dünyada kullanılan telefonlarında yarısından fazlasının kullandığı işletim sistemi Android olarak sunulmaktadır.

iPhone ve Nokia cihazlarını geri çektiğimiz zaman, geriye kalan neredeyse tüm cihazların Android işletim sistemine sahip olması, taleplerin de bu doğrultuda artmasını sağlıyor.

Android cihazınızda yer alan ve zaman zaman kaybolma tehlikesi yaşayan, hatta silinmiş verilerimizin bulunduğu da günümüz gerçeklerindendir. EaseUS MobiSaver for Android Free 5.0 programı sayesinde Android cihazınızda sildiğiniz veya herhangi bir nedenden kaybolmuş olan tüm verilerinizi sorunsuz olarak geri alabilirsiniz. Her zaman hızlı kullanım ve kaliteli bir ara yüz şansı sunan program sayesinde, hiçbir verinizin kaybolmadığını ve ulaşılabilir olduğunu göreceksiniz.

Kurtarabileceğiniz veriler arasında; rehberiniz, fotoğraflar, videolar, her türlü uzantıya sahip dosyalar yer alırken, her zaman problemsiz elde etmenizde mümkündür. Bilgisayar üzerinden yapacağınız basit bir işlemle birlikte, programı kurduktan sonra sorunsuz olarak telefonunuzu bağlayıp, verilere erişmeniz sağlanmaktadır.

Nasıl Kullanabilirim? Nasıl Kurtarabilirim?

Android cihazınızdaki verileri kurtarabilmeniz için, ilk olarak EaseUS Android uyumlu programını indirmeniz gerekmektedir. İndirme işlemini sağlıklı ve virüs almadan indireceğiniz https://www.easeus.com/android-data-recovery-software/free-android-data-recovery.html linkini kullanmanız gerekecektir.

Ortalama 20 MB boyutlarında olan programı Free Download yazan alandan indirip, kolaylıkla bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Programı kurup açıktan sonra, karşınıza Android akıllı telefonunuzu bağlamanız gerektiğini gösteren bir uyarı çıkacak. Bu uyarıyla birlikte, Android işletim sistemine sahip telefonunuzu kablo yardımıyla bilgisayarınıza bağlamanız gerekecektir. Bağlamanın ardından sistem otomatik olarak algılayıp, bir sonraki adıma geçmenize imkan tanıyacaktır.

İlerlemek için ise; sol taraftaki telefon simgesinin üzerine tıklamanız gerekiyor. Yani, ‘’One click to find your lost data!’’ alana tıklayarak, işlemleri sürdürebilirsiniz.

Bir adım ileriye gittikten sonra, telefonunuzun silinmiş, kaybolmuş veya virüsten dolayı zarar gördüğü için ulaşamadığınız tüm rehber, mesajlaşma, fotoğraf ve video galerisiyle birlikte, telefonunuzda daha önceden bulunmuş tüm uzantılardaki dosyalara da erişmek için, sağ altta yer alan Recover butonuna tıklamanız gerekecek. Recover’a bastıktan sonra otomatik olarak taramaya başlayacak olan EaseUS Android veri kurtarma programı sayesinde, kaybettiğiniz her türlü veriye kolaylıkla ulaşmanız sağlanacaktır.

Sizlere verilen sürenin sonunda, daha önce telefonunuzdan silinmiş olan tüm verilere liste şeklinde ulaşmanız sağlanmış olacak. Bu sayede, kaybettiğiniz, ulaşmak istediğiniz veya yanlışlıkla sildiğiniz tüm verilere tek tek tıklayarak veya almak istediğinize tıklayarak, sağ alt bölümde yer alan Recover’a tıklamanızla birlikte kurtarma işlemine başlamış olabilirsiniz. Bu sayede, eski konumunda yer alacan olan her türlü rehber, fotoğraf, video, ses ve veriye sorunsuzca ulaşmanız sağlanacaktır.

PAYLAŞ.

KULLANICI YORUMLARI

;