Vestel Venus 5000 Tanıtıldı

Vestel ve Turkcell iş birliğinin yeni ortak projesi Venus 5000, Vestel mühendisleri tarafından Turkcell için özel tasarlandı.

Turkcell ve Vestel’den Yerli İş Birliği

Turkcell logolu özel arka kapağı, Turkcell zil sesi ve açılış ve kapanış logoları ve fonları ile tamamen özelleştirilmiş olarak tüketiciye sunuluyor.

Engeller Ortadan Kalkıyor

Venus 5000 görme engellilerin hayatlarını kolaylaştırmak üzere tasarlandı. Ses açma kapama tuşlarına birlikte 3 saniye basıldığında açılan özel bir yazılım ile ekrana dokunulduğunda sesli olarak okunan uygulama ve menülerin arasında seçim yapmak, sesli klavye sayesinde yazı yazmak mümkün hale geliyor ve görme engellilerin akıllı telefon deneyimleri kolaylaşıyor.

Kusursuz ve Kesintisiz Performans

Venus 5000, 4 çekirdekli Qualcomm İşlemcisi ve 2 GB RAM ile performans gerektiren oyun ve uygulamarın kullanımında kusursuz ve kesintisiz bir deneyim sunuyor. Android İşletim sistemi 6.0 Marshmallow versiyonu yüklü olarak gelen Venus 5000, sistemin tüm avantajlarını performansa dönüştürüyor.

Üstün Kamera Teknolojisi

Venus 5000 8 MP ana kamerası (arka kamera), 5 MP selfie kamerası (ön kamera) ile her koşulda iyi videolar ve fotoğraflar çekmeye hazırsınız. Hızlı odaklanma özelliği sayesinde, en hareketli anlarda bile net fotoğraflar elde etmek mümkün hale geliyor

PAYLAŞ.

KULLANICI YORUMLARI

;