Online Pet Shop Alışverişinizi Petzimo’nun Mobil Uygulamalarıyla Yapın

Online mağazacılığın kolay ve güvenli alışverişlere olanak sağlaması ile yoğun ilgi gören pet shop malzemeleri de sanal mağazalardan satın alınabiliyor.

Evcil hayvan ihtiyaçlarını tek çatı altında bir araya getiren Petzimo.com, web siteden yapılan alışverişlerin yanında Android ve iOS mobil uygulamalarıyla da güvenilir, hızlı ve istikrarlı bir hizmet veriyor.

Pet shop alışverişinin online alışveriş sitesi Petzimo.com’da yer alan tüm ürünlere Android ve iOS mobil uygulamalarıyla da hızlı bir şekilde erişilebiliyor. Eğer Android işletim sistemine sahip bir cihaz kullanıyorsanız https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tmoblabs.tappz.petzimo linkine tıklayarak telefon ve tablete Petzimo Android mobil uygulamasını indirilebilisiniz. Android telefona indirilen uygulamayla, evcil hayvanların tüm ihtiyaçları karşılanabilir, mobil uygulamalara özel kampanyalardan da yararlanılabilir.

Eğer iOS işletim sistemine sahip bir cihaz kullanıyorsanız https://itunes.apple.com/tr/app/petzimo/id1102417919 adresine tıklayarak cep telefonu ve tabletlere Petzimo iOS mobil uygulaması indirilebilir ve pet shop alışverişinizi her an her yerde yapılabilirsiniz. iOS cihazlarla uyumlu uygulamayla da mobil kullanımlara özel kampanyalardan faydalanabilmek mümkün.

Petzimo mobil uygulamalarında, Petzimo.com’da olduğu gibi geniş bir kategorilendirme bulunuyor. Sitedeki tüm ürünleri görüntüleme seçeneği bulunan mobil uygulamalarda; kuru ve yaş mama çeşitleri, ödüller, besin takviyeleri, mama ve su kapları, pire ve parazit koruma ürünleri, bakım ürünleri, temizlik ürünleri, aksesuarlar, taşıma çantası, tasmalar, oyuncaklar, yuvalar, tuvalet ürünleri, evcil hayvan kapıları, kuşlar için kraker ve aksesuar çeşitleri, kemirgen yemleri ve aksesuarları satın alınabiliyor.

Petzimo Android ve iOS mobil uygulamalarında “Sepetim” sayfasındaki “Satın Al” seçeneğine tıklayarak önce adres ekleyip, ardından ödeme seçeneğini işaretleyerek siparişinizi onaylayabilirsiniz. Mobilde de Petzimo.com web sitesindeki alışverişlerde de olduğu gibi online kredi kartı, havale ve kapıda nakit ya da kredi kartı ödeme seçenekleriniz bulunuyor.

PAYLAŞ.

KULLANICI YORUMLARI

;