Koalay’da Aracınızın Kasko Poliçesini Kişiselleştirin

Türkiye’nin ilk online sigorta brokeri Koalay.com ile artık ihtiyacınız olmayan kasko teminatları...

Koalay.com websitesinin yeni özelliği kasko kişiselleştirme sayesinde, istediğiniz kasko teminatlarını seçebilir ya da kaldırmak istediğiniz teminatları poliçenizden çıkarabilirsiniz. Koalay’da sigorta şirketlerini tek tek aramanıza gerek kalmadan yeni teminat seçimlerinizin fiyat farkını eş zamanlı olarak online görebilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak yaptırılan bir sigorta türü olan kasko ile trafik kazası, yangın, patlama, yıldırım düşmesi, doğal afet, ön cam kırılması ve hırsızlık durumlarında araçlarda meydana gelen hasarlar teminat altında oluyor. Sürücüler dilediklerinde tedavi masrafları, ölüm, kalıcı engellilik, araçtaki aksesuarlar, ambulans hizmeti, ikame araç, ulaşım masrafları gibi ek teminatları da poliçelerine ekleyebiliyor.

Sigorta sektöründe fiyat verme aşamasından satın alma aşamasına kadar tam ve gerçek online brokerlik hizmeti veren Koalay.com ile artık kasko poliçenizin primleri sizin kontrolünüzde. Koalay.com müşterilerine farklı sigorta şirketlerinin farklı kasko paketleri ile birlikte, kasko poliçelerine ek teminatlar da ekleme fırsatı sunuyor.

Koalay.com’un geliştirdiği kasko kişiselleştirme teknoloji hem araç sahipleri hem de sigorta şirketleri için bir avantaj sağlıyor. Araç sahipleri kendi ihtiyaçlarına uygun kasko poliçesi teminatlarını seçerek bütçelerine uygun poliçeyi oluşturabiliyor.

Koalay’ın InsureTech uygulamaları

Türkiye’nin ilk online sigorta brokeri Koalay.com ürün özelleştirmeleri ve matris karşılaştırma gibi InsureTech anlamında yeni uygulamalara da start veriyor. Mevzuatın ve bilgiye erişim olanaklarının izin verdiği ölçüde, müşterilerine farklı ve yeni olanaklar sunmayı hedefleyen Koalay.com, bunun için her müşteri temasının niteliklerine göre doğal gruplandırmalar bulmak, bu grupların ihtiyaçlarının niteliklerine göre nasıl değiştiğini ve davranış farklılıkları anlamak, bu özelleşmiş ihtiyaçları yanıtlamak için çalışmalar yapıyor.

Eski poliçesi olmayan bir müşterinin aracının marka ve model kodlarını tahmin etmek, çağrı merkezi ve diğer çoklu kanal iletişimlerinden edinilen deneyimlerden müşterinin ulaşılabilirliğini sınıflandırmak ve en iyi iletişim metodunu öğrenmek gibi pek çok karar verme noktasında değer eşiklerinin dinamik olarak değişmesini sağlayan metotlar kullanan Koalay.com, teknolojinin sadece iş otomasyonu için değil, akıl da üretmesi için gelişmelere açık bir sigorta brokeri olarak büyümeye devam ediyor.

Koalay.com

Uluslararası bir deneyime ve uzmanlığa sahip olan Koalay.com, sigorta şirketleri adına pazarlama faaliyetlerini yürütüyor, sigorta şirketlerinin sunduğu kasko ve trafik sigortası tekliflerini, poliçe tutarlarını ve poliçe kapsamlarını çok kısa bir süre içerisinde tarayarak karşılaştırarak müşterilerine internette sunuyor. Bunların yanında DASK poliçesi işlemlerinin de yapılabildiği Koalay sayesinde kullanıcılar zamandan tasarruf ederek, güvenli bir ortamda poliçelerine anında sahip olabiliyor.

Bir Telesure Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. markası olan Koalay, her gün binlerce müşteriye fiyat teklifi ve sigorta poliçesi sunmakta.

Telesure

Müşterilerine basit, pratik ve farklı seçenekler sunarak, sigorta arayışlarına yardımcı olmak ve sigorta alımlarını ya da yenilemelerini kolaylaştırmak amacıyla kurulan Telesure Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. uluslarası Telesure Grup şirketine bağlı olarak Türkiye’de faaliyet gösteriyor.

Telesure Grup Güney Afiraka’da 1985 yılında faaliyete başladı. 1993 yılında Birleşik Krallık’ta, 1997 yılında Avusturalya’da faaliyete geçen Telesure Grup, İngiltere’de Compare the Market operasyonuyla sektörde lider konumda bulunuyor. Guernsey’de Jacana Re Limited isimli bir reasürans şirketi ile faaliyette olan Telesure Grup, 2012 yılında Hollanda ve Fransa’da da yatırımlar yaptı. 2013 yılında Türkiye pazarına girişinin ardından, 2015 yılında Singapur’u da hizmet ağına katarak büyümesine devam ediyor.

Zamandan tasarruf ederek en uygun araç sigortası tekliflerini bulmanızı sağlayan Koalay’da poliçenizi 3 dakikada kasko ve trafik sigortası satın alabilirsiniz. Hemen Koalay’a girin ve Koalay’ın anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerinin size özel sunacağı kasko tekliflerini hızlı bir şekilde karşılaştırarak poliçenizi satın alın.

PAYLAŞ.

KULLANICI YORUMLARI

;